روغن خراطین برای الات تناسلی

نکته مهم : درصورت داشتن سوال و ابهام درباره ” روغن خراطین برای الات تناسلی ” میتوانید از مشاوره رایگان ( تماس تلفنی + کانال تلگرام + مشاوره تلگرامی + واتساپ ) استفاده کنید.

ما با صبوری در کنار شما هستیم !!


👇 ارسال پیام در واتساپ بدون نمایان شدن شماره شما (بیزینس اکانت واتساپ)👇


کیفیت و غلظت فوق العاده و بی نظیر !


روغن خراطین برای الات تناسلی

همانطور که میدانید قطر و طول الات تناسلی آقایان بسیار اهمیت دارد چرا که باعث اعتماد به نفس ، کسب لذت جنسی بهتر ، بهبود فرایند بارداری در بانوان و . . . دارد اما متاسفانه تبلیغات زیادی وجود دارد که میگویند قرص و دستگاه وجود دارد که باعث رشد بیشتر میشود.

عزیزان چه آقایان و چه خانم ها پس از سنین نهایت ۲۳ دیگر هورمون های مردانه و زنانه در بدنشون رشد نمیکنند

قرص ها باعث اختلال در هورمون شما میشود که خوب عوارض بسیار جدی دارد

استفاده از دستگاه های افزایش طول : اگر عواملی مثل خرید روغن خراطین استفاده نشود اصلا تاثیری ندارد چرا که فقط آلت تناسلی مردانه کشیده میشود ، چطور میخواهد عضله سازی شود ؟

روغن خراطین باعث رشد قطر و طول آلت تناسلی میشود !


نکات مهم در نحوه استفاده روغن خراطین برای الات تناسلی آقایان

در هر ۲۴ ساعت حداکثر روزی ۲ بار ( با فاصله ۱۲ ساعت ) و حداقل یکبار استفاده کنید

حتما از کمپرس سرد استفاده کنید

به تمام نقاط آلت تناسلی خود بزنید ( زیر و روی آلت )


نحوه استفاده روغن خراطین برای آقایان

حتما الات تناسلی خود را تمیز بشویید تا موانعی چون چرب بودن باعث اختلال در جذب نشود

آلت تناسلی خود را به حالت انزال در آورید ( انزال یا خروج انجام ندهید )

روغن خراطین را زده و خوب ماساژ دهید

در انتها از کمپرس سرد استفاده کنید ( توضیح ” کمپرس سرد ” در روش استفاده برای لب توضیح داده شده)

👇 ارسال پیام در واتساپ بدون نمایان شدن شماره شما (بیزینس اکانت واتساپ)👇


منابع

خواص روغن خراطین برای الت تناسلی

کاربران متعددی را می توانید بیابید، که بعد از دو سه ماه مصرف روغن خراطین، شاهد افزایش سایز آلت تناسلی به حد چشمگیری بوده اند.

بسیاری از آقایان گمان میکنند که در مقوله‌ی افزایش سایز آلت تناسلی تنها هستند؛ هیچ شخص دیگری مشکلات مشابه را ندارد؛ یا عمق مشکل آنها به حدی است که هیچ کس دیگر به گرد پایش نمی رسد!

نحوه استفاده روغن خراطین برای الات تناسلی بسیاری دیگر از روش های حجم دهنده آلت تناسلی ریسک بالایی را لازم دارند روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ و به طبع بسیاری از آقایان دوست ندارند تا این ریسک ها را متحمل شوند. هرچند که نتیجه نهایی خیره کننده باشد.

قبل از انجام درمان و یادگیری  طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت باید به خودتان باور داشته باشید. ۵۰ درصد از درمان این مشکل به خود شما بستگی دارد.

این مقوله در دریافت تاثیر نهایی و رضایت جنسی مابین آقایان و خانم ها بسیار تاثیر گذار است. تاثیر طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی در صورتیکه به درستی انجام شود، پایدار خواهد بود.

بنابراین، این باور های غلط را دور بیندازید. هر شخصی با هر شرایط فیزیکی و روتین زندگی، مشکلات متفاوتی دارد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت، به دنیای امروز ما مرتبط نمی شود.

البته طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی نیز در شکل گیری نتیجه  مطلوب نهایی و رضایت افراد بسیار دخیل است.

البته اگر شما از طول این بخش از اندام خصوصی خرید روغن خراطین برای چاقی صورت خود رنج می برید نیز می توانید با دیگر روش های طبیعی به سایز و حجم دلخواه خود دست پیدا کنید.

طرز استفاده روغن خراطین برای الات تناسلی اما چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که تاثیر گذاری این روش  و این محصول به خودی خود، اعتماد به نفس و جذابیت شما را در مقابل همسرتان دو چندان خواهد کرد.

سالهاست که بسیاری از آقایان از این ماده شگفت انگیز برای افزایش حجم آلت تناسلی خود استفاده می کنند.

اگر باور های غلط را کنار گذاشته اید و آماده اید تا طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت را بیاموزید، ادامه این مطلب را دنبال نمایید.


خرید روغن خراطین اصل برای الات تناسلی

هنگام استفاده از روغن خراطین موهای زائد موجود در بخش آلت تناسلی را حتما کوتاه کنید تا نتیجه بهتری دریافت کنید.

برای جذب بهتر روغن در قسمت آلت تناسلی خود، قبل از استفاده از روغن خراطین آلت را با آب و صابون بشویید.

خواص روغن خراطین برای الات تناسلی توجه داشته باشید که اگر روغن خراطین اصل را تهیه کنید خیلی زود به نتیجه دلخواه می رسید. روغن خراطین آرترینا برای رسیدن به هدف خود خرید روغن خراطین را از فروشگاه های معتبر انجام دهید و برند معروف را خریداری کنید.

به این شکل که شما روغن خراطین را در کف دست خود می ریزید و با ان آلات تناسلی خود یا شوهر خود را ماساژ می دهید. با ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین می توانید در یک دوره استفاده سایز مورد نظر خود را به دست آورید.

ماساژ آلت تناسلی را با روغن خراطین تا زمان گرم شدن و قرمز شدن آن قسمت ادامه دهید.


طریقه استفاده روغن خراطین برای الات تناسلی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد از  ۳۱ نوع اسید آمینه ، ۱۸ اسید آمینه در روغن خراطین اصل خارق العاده موجود می باشد.

تاثیر روغن خراطین برای الت مردانه از این روغن می توانید برای افزایش طول آلت تناسلی در آقایان ، حجم دهی و سفت کننده سینه در خانم ها ، برطرف کننده چین و چروک های دور چشم ، خط لبخند و علاوه بر این ها افزایش دهنده و فرم دهند لب می باشد .

روغن خراطین اصل می تواند طی یک دوره مصرف شما را به هدفتان نزدیک کند. برخی از روغن های تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار برای اینکه نتیجه خوبی بدهند باید طی چندین دوره مصرف و ماه های زیاد مورد استفاده قرار گیرند.


نحوه استفاده روغن خراطین برای الات تناسلی

باید یادآور شد که در رابطه جنسی واژینال، قطر الت مهم تر از طول آن می باشد در نتیجه برای افزایش لذت جنسی همسرتان نیاز به افزایش طول الت خود ندارید و تنها با افزایش حجم آلت میتوانید به سطح رضایت بیشتری برسید یا حتی در موقعی که عمق تقریبی واژن حدود ۴.۵ اینچ است به آن صدمه وارد می شود.

تاثیر روغن خراطین برای الات تناسلی اگر سایز آلت تناسلی مردان بیش ازحد معمول و نرمال بزرگ تر باشد روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند ؟  قطعا مشکلاتی مثل عفونت واژینال شریک جنسی و در برخی موارد صدمات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. مخصوصا زمانی که زنان رابطه مقعدی را امتحان می کنند.

قطعا خیر، بزرگی بیش از حد آلت تناسلی می تواند انعطاف بیش از حد نرمال به آلت تناسلی مردانه بدهد که این امر به خودی خود سبب خم شدگی بیشتر و در برخی مواقع شکستن آلت تناسلی می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + بیست =

نوشته های مشابه

" مشاوره / ثبت سفارش "ورود به واتساپ