روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

نکته مهم : درصورت داشتن سوال و ابهام درباره ” روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ” میتوانید از مشاوره رایگان ( تماس تلفنی + کانال تلگرام + مشاوره تلگرامی + واتساپ ) استفاده کنید.

👇 ارسال پیام در واتساپ بدون نمایان شدن شماره شما (بیزینس اکانت واتساپ)👇


کیفیت و غلظت فوق العاده و بی نظیر !


روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

همانطور که میدانید قطر و طول آلت تناسلی آقایان بسیار اهمیت دارد چرا که باعث اعتماد به نفس ، کسب لذت جنسی بهتر ، بهبود فرایند بارداری در بانوان و . . . دارد اما متاسفانه تبلیغات زیادی وجود دارد که میگویند قرص و دستگاه وجود دارد که باعث رشد بیشتر میشود

قرص ها باعث اختلال در هورمون شما میشود که خوب عوارض بسیار جدی دارد

عزیزان چه آقایان و چه خانم ها پس از سنین نهایت ۲۳ دیگر هورمون های مردانه و زنانه در بدنشون رشد نمیکنند

خرید روغن خراطین باعث رشد قطر و طول آلت تناسلی میشود !

استفاده از دستگاه های افزایش طول : اگر عواملی مثل روغن خراطین استفاده نشود اصلا تاثیری ندارد چرا که فقط آلت کشیده میشود ، چطور میخواهد عضله سازی شود ؟


👇 ارسال پیام در واتساپ بدون نمایان شدن شماره شما (بیزینس اکانت واتساپ)👇


نکات مهم در نحوه استفاده روغن خراطین برای آقایان

در هر ۲۴ ساعت حداکثر روزی ۲ بار ( با فاصله ۱۲ ساعت ) و حداقل یکبار استفاده کنید

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد : حتما از کمپرس سرد استفاده کنید

به تمام نقاط آلت تناسلی خود بزنید ( زیر و روی آلت )


نحوه استفاده روغن خراطین برای آقایان

حتما آلت خود را تمیز بشویید تا موانعی چون چرب بودن باعث اختلال در جذب نشود

آلت تناسلی خود را به حالت انزال در آورید ( انزال یا خروج انجام ندهید )

روغن خراطین را زده و خوب ماساژ دهید

در انتها از کمپرس سرد استفاده کنید ( توضیح ” کمپرس سرد ” در روش استفاده برای لب توضیح داده شده)


منابع

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد

متاسفانه امروزه یکی از مشکلات ایجاد شده در آقایان که علتهای متفاوتی دارد، عدم رشد طبیعی آلت تناسلی است که این مشکل پس از ازدواج و روابط زناشوئی، ناراحت کننده تر میشود زیرا موجب عدم رضایت همسر و نرسیدن به ارگاسم میشود و این موضوع باعث کاهش اعتماد بنفس در آقایان میگردد که استرس رابطه حتی به انزال زودرس و نارضایتی بیشتر نیز منجر میشود.


سرعت رشد عضلات

بطور طبیعی رشد عضلات و سرعت آن در بدن هر فردی متفاوت است و این در اثر متابولیسم و تغدیه و سرعت بازسازی و خونرسانی هرکس بستگی دارد و اصلا ثابت نیست و بنابراین انتظار رشد یکسان در همه افراد نیست.


مدت زمان استفاده و استمرار منظم

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد : یکی از خواص مهم روغن خراطین ( روغن کرم خاکی)، استفاده آقایان برای رشد اندام تناسلی است و خاصیت حجم دهندگی و رشد دهندگی روغن خراطین از سفارشات طبیبان قدیمی از جمله بوعلی سینا است که امروزه اثربخشی آن از جنبه علمی کاملا اثبات شده و تنها داروی رشد دهنده آلت تناسلی عنوان میشود که حتی توسط پزشکان زیادی تجویز میگردد.

در طب سنتی ایران، راهکار بسیار عالی و حساب شده برای رشد آلت تناسلی مردان، ارائه شده که واقعا نتیجه بخش است. و ایجاد رشد دائمی و همیشگی میکند. که البته نیاز به استفاده مستمر و چند ماهه دارد. (حداقل دو ماه)

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد باید هر روز حداقل یکبار و ایده آل دوبار استفاده شود. اگر بین مصرف چند روز وقفه بیوفتد، اثربخشی آن در رشد آلت کم شده و مدت زمان طولانی تری باید استفاده گردد. حداقل دوره مصرف برای رشد آلت، دو ماه میباشد و انتظار رشد از روزهای اول حتی ماه اول نباید داشت. اما بعد از ایجاد انعطاف در بافت ماهیچه ای  آلت، رشد انجام میشود که دستگاه وکیوم نیز کمک زیادی به سرعت رشد و میزان رشد آلت میکند


سن و سال مصرف کننده

یکی از مهمترین عوامل رشد آلت تناسلی، سن و سال است که سرعت رشد در سنین بالای ۲۵ سال نیاز به تحریک و زمان بیشتری دارد اما انجام شدنی است. افراد زیر ۲۵ سال با سرعت بیشتری به نتیجه میرسند و افراد بالای ۲۵ سال باید زمان مصرف بیشتری حتی تا ۴ ماه صرف رشد آلت کنند و حتما باید از دستگاه وکیوم آلت (دستگاه بادکش آلت) استفاده گردد تا تمرکز خونرسانی باعث تحریک و رشد سریعتر حتی تا دو برابر بیشتر گردد.


روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد

یکی از ابزارهای عالی برای ایجاد تحریک و افزایش چند برابری جریان خون و تمرکز آن در آلت تناسلی، دستگاه وکیوم آلت است که با ایجاد مکش، باعث تجمع خونرسانی در موضع می نماید که این علاوه بر تقویت نعوظ، موجب تحریک رشد نیز هست و با انعطاف رشدی که روغن خراطین در آلت ایجاد میکند، برای داشتن افزایش چشمگیر در آلت، حتما از دستگاه وکیوم قبل از ماساژ روغن خراطین استفاده گردد. اگر پس از ماساژ روغن دستگاه بادکش آلت استفاده شود، این موجب بیرون کشیده شدن روغن از بافت آلت میگردد. پس بنابر این حتما قبل از ماساژ روغن از دستگاه وکیوم استفاده شود و بیشتر از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه نیاز نیست.


روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند

در حقیقت سرعت رسیدن به نتیجه و میزان کم یا زیاد آن در طی مصرف روغن خراطین، به پارامترهای مختلفی مربوط است که در این مقاله تک به تک آنها مورد بررسی قرار میگیرد.

عواملی نظیر؛

سن و سال ـ کیفیت روغن خراطین ـ استفاده یا عدم استفاده از دستگاه بادکش آلت ـ مدت زمان استفاده و استمرار منظم ـ  روش صحیح مصرف روغن خراطین ـ سرعت رشد عضلات ـ کمخونی


روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد

روغن خراطین که باید ایجاد انعطاف پذیری جهت رشد در آلت انجام دهد، باید واقعا روغن خراطین باشد نه اینکه ناخالص یا تقلبی بوده و انتظار رسیدن به نتیجه مطلوب را داشته باشیم.

روغن خراطین باید حتما قهوه ای رنگ و دارای غلظت کافی باشد که در بین روغهای خراطین بازار، نمونه یک روغن با کیفیت بسیار عالی، روغن خراطین میراکل یا روغن خراطین نوشدارو است که تمام نشانه های یک روغن خالص را دارا هستند و اصل بودن روغنهای دیگر را باید با این دو نوع روغن مقایسه نمود. تا ارزش هزینه و وقت گذاشتن برای رشد آلت را داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 3 =

نوشته های مشابه

" مشاوره / ثبت سفارش "ورود به واتساپ