طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت

نکته مهم : درصورت داشتن سوال و ابهام درباره ” طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت ” میتوانید از مشاوره رایگان ( تماس تلفنی + کانال تلگرام + مشاوره تلگرامی + واتساپ ) استفاده کنید.


👇 ارسال پیام در واتساپ بدون نمایان شدن شماره شما (بیزینس اکانت واتساپ)👇


منابع

روغن خراطین کانون طب ماندگار ابن سینا ایران
روغن خراطین کانون طب ماندگار ابن سینا ایران

 

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت : ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . دقت شود هیچگونه مواد آرایشی بر روی پوستتان نباشد . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت

برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد

چند قطره بر روی ناحیه هایی که درد دارید بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت این عمل را روزی ۲ تا ۳ بار انجام دهید . چاق تر کردن صورت و گونه ها، برای بسیاری از خانم ها یکی از مهمترین دقده هایشان محسوب می شود بسیاری از خانم ها دارای صورت هایی استخوانی و لاغر هستند و برای  اینکه صورت خود را چاق تر و تپل تر کنند

لینک مفید : روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

این عمل را روزی یک الی ۲ مرتبه انجام دهید و حدود ۲٫۳۰ تا ۳ ساعت بعد محل ماساژ را بشورید .

روش های مختلفی را آزمایش کرده اند مطمئنا یکی از بهترین روش های چاق تر کردن صورت و گونه ها، ماساژ صورت با روغن خراطین خوب و با کیفیت می باشد.

مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت

بدون شک در دراز مدت می تواند باعث چاق تر شدن صورت و گونه ها  شود البته ماساژ دادن صورت و گونه در صورتی که با استفاده از یک روغن خراطین خوب و با کیفیت نیز همراه باشد، باعث نتیجه گیری بمراتب بهتر و سریع تری خواد بود.

به گفته محققین، ماساژ دادن صورت و گونه ها، باعث افزایش خون رسانی و افزایش سوخت و ساز در این نواحی می شود خون رسانی و سوخت و ساز بیشتر نیز رشد اندام ها را در پی دارد در صورتی که ماساز دادن صورت به شیوه ای صحیح صورت گیرد،

 افزایش حجم باسن و سینه

افزایش حجم سایز باسن و سینه زن مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .

ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت ۱۰ دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت

بهترین حجم دهنده آلت تناسلی مردانه
درمان زود انزالی در مردان
بهترین گونه گذار صورت
تقویت کننده مو
حجم دهنده طبیعی و واقعی سینه ،باسن، صورت و اندام های مختلف بدن
رفع خط اخم و خنده
جوان سازی پوست
طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت رفع چین و چروک از پوست( روغن خراطین با چاق تر کردن بافتها، باعث می شود چین و چروک از بین برود)
رویش مجدد مو
با استفاده از روغن خراطین می توان حتی لب ها را نیز چاق تر کرد

تاثیر بی نظیر روغن خراطین برای چاقی صورت

در طب سنتی و طب نوین کاربردهای گسترده ای دارد .در صورتی که از روغن خراطین اصل استفاده کنید می توانید شاهد مزایای بی شماری باشید .

این عمل را برای کسب نتیجه مطلوب تر روزی سه مرتبه و به مدت سه ماه تکرار نمایید. نباید توقع داشته باشید که تنها پس از چند روز به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید استفاده از روغن خراطین باید به مدت سه ماه تکرار شود تا نتیجه ای مطلوب و قابل قبول بدست بیاید.

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت جهت استفاده از روغن خراطین برای گونه گذاری می بایست ابتدا این روغن را تهیه کنید .سپس پس از تمیز کردن صورت و گونه ها و ماساژ پوستتان روغن خراطین را بر روی پوست صورت خود بمالید .

خرید روغن خراطین روغنی کاملا طبیعی و دارای خواص حجم دهندگی فوق العاده می باشد .از این روغن از قدیم الایام برای درمان بیماری های پوستی ،درمان مشکلات جنسی در آقایان و حجم دهندگی اعضای بدن استفاده می شده است

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت

همچنین این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی میکند و پوست را فوق‌ العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌ های پوستی دارد.

طریقه ماساژ صورت با روغن خراطین و نحوه استفاده روغن خراطین در تصویر زیر به خوبی نمایش داده شده است کافیست پوست صورتتان را به مدت ۳ الی ۵ دقیقه ماساژ دهید سپس روغن را به پوستتان بمالید و مجددا پوستتان را به مدت ۳ دقیقه ماساژ دهید تا روغن به خوبی جذب پوستتان شود .

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای روغن خراطین استفاده از آن برای کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست است. امروزه یکی از اصلی ترین مواد گرانترین کرمهای جهان روغن خراطین است.

چند قطره بر روی ناحیه هایی که قرار است بروی آن فعالیت کنید تا حجم آن قسمت افزایش یابد بریزید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی ۲ بار انجام دهید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 7 =

نوشته های مشابه