آلت مصنوعی

🌟 آلت مصنوعی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد
🌟 جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند
🌟 قیمت الت مصنوعی بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده – برقی – کمربندار – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد


خرید دیلدو در واتساپ


انواع آلت مصنوعی

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • تو خالی ( مکمل )
  • برقی ( ویبره دار )
  • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال )

الت مصنوعی (دیلدو) قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع کمری را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید


احکام شرعی استفاده از آلت مصنوعی

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله هادوی تهرانی ( در خصوص الت مصنوعی ) : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

خرید آلت مصنوعی
خرید آلت مصنوعی

آلت مصنوعی چیست ؟

دیلدو همه کاره ترین محصولات جنسی هستند. برخلاف لرزاننده ، کیرمصنوعی به تنهایی حرکت نمی کند.

آنابل نایت ، متخصص رابطه و روابط لاوهونی کیر مصنوعی چگونگی استفاده از گوزن کوهی و نحوه استفاده بیشتر از محصولات جنسی خود را توضیح می دهد.

آلت مصنوعی یکی از شگفتی های خرید دیلدو این است که آنها به اشکال و اندازه های هیچ انسانی ساخته نمی شوند – بنابراین می توانند بعد جدیدی را به زندگی جنسی شما وارد کنند (به معنای واقعی کلمه).


خرید الت مصنوعی 

خرید آلت مصنوعی برای نفوذ واژن استفاده شوند ، اما فقط برخی از آنها برای نفوذ مقعدی ایمن هستند.

شما نباید از کیر گولوی مشابه در کلیتوریس و مقعد استفاده کنید کیر مصنوعی مگر اینکه از کاندوم استفاده کنید و آن را بین آن عوض کنید یا کثیف را کاملاً بین استفاده با پاک کننده محصولات جنسی تمیز کنید.

خرید الت مصنوعی کسانی که برای مقعد ایمن هستند ، برای جلوگیری از لیز خوردن آنها به داخل رکتوم ، شعله ور می شوند. کیر مصنوعی باز هم یادتان باشد که از روغن سیلیکون در کنار محصولات جنسی سیلیکونی استفاده نکنید!


قیمت آلت مصنوعی

قیمت الت مصنوعی سیلیکون بیشتر است کیر مصنوعی برای نفوذ مقعد بهتر است چون مقعد مانند واژن به طور طبیعی روغن کاری نمی کند.

کیر مصنوعی شما در اینجا در حالی که نفوذ را افزایش می دهید ، خود را مسخره می کنید. هنگامی که شروع به نفوذ خود با دیلدو کردید ، آن را به آرامی به داخل و خارج حرکت دهید ، و واکنش دهید و با احساس آن سازگار شوید.

قیمت آلت مصنوعی با این حال ، اگر دیلدو که استفاده می کنید از سیلیکون ساخته شده باشد ، روان کننده بر پایه سیلیکون می تواند به محصولات جنسی آسیب برساند – بنابراین باید از روغن پایه آب استفاده کنید.

قبل از استفاده از محصولات جنسی حتماً روان کننده قرار دهید. آلت مصنوعی اگر از دیلدو برای نفوذ مقعدی استفاده می کنید ، مراقب باشید که احتمالاً در بعضی از مواقع باید لوب را دوباره پر کنید.

کیر مصنوعی قبل از قرار دادن دیلدو ، ببینید وقتی آن را به قسمت خارجی بدن می مالید ، چه حسی دارد. از آن برای ماساژ و تحریک دستگاه تناسلی خارجی مانند ولو ، لابیا یا مقعد استفاده کنید.


از کجا تهیه کنیم ؟

آلت مصنوعی  نفوذ عمیق می تواند لذت بخش یا دردناک باشد. اگر محصولات جنسی طولانی دارید

می توانید طول دیلدو را با نگه داشتن آن توسط شافت ، به جای پایه ، تنظیم کنید. آزمایش با زوایای مختلف قرار دادن می تواند به شما در تحریک نقطه G نیز کمک کند. و ، برخی از دیلدو ها به طور خاص منحنی هستند تا نقطه G شما را برای شما پیدا کنند!

کیر مصنوعی هنگامی که از استفاده از آلت مصنوعی یا دیلدو راحت شدید ، می توانید ریتم ها و سرعت های مختلف را تجربه کنید. تفاوت بین یک حرکت آهسته و ثابت و یک حرکت سریع و نامنظم را احساس کنید.

ممکن است با انتهای آن به دهانه رحم خود برسید ، اگرچه این باعث آزاردهنده شدن آن می شود. اگر احساس درد می کنید ، کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و پس از استراحت دوباره به آرامی شروع کنید.

آلت مصنوعی دقیقاً ببینید چه چیزی برای شما مفید است و سپس این اطلاعات را به شریک زندگی خود منتقل کنید.


خرید کیر مصنوعی

قبل از اینکه از دیلدو خود برای اولین بار خرید آلت مصنوعی استفاده کنید ، خودتان را روشن کنید با این کار معمولاً (چه با برخی از پورنوهای اخلاقی اخلاقی یا داستان های وابسته به عشق شهوانی رایگان). داشتن روحیه بسیار مهم است زیرا اگر احساس بی نظمی یا حواس پرتی می کنید ، نفوذ را دشوارتر می کند – و لذت بخشی کمتری دارد.

از مقدار زیادی روغن استفاده کنید

کیر مصنوعی شما همیشه برای هر نوع نفوذ به محصولات جنسی قیمت دیلدو جنسی به روان کننده احتیاج دارید ، و این به ویژه در مورد کچلی ها صدق می کند. روان کننده های پایه آب تقریباً برای همه افراد در هر شرایطی مفید هستند.

اطمینان حاصل کنید که آرام هستید

حتی اگر قصد دارید از یک دیلدو با شریک زندگی خود استفاده کنید ، بهتر است ابتدا آن را بررسی کنید. قیمت آلت مصنوعی احساس خودآگاهی کمتری خواهید داشت و واقعاً می توانید بر احساسات خود تمرکز کنید بدون اینکه توسط یک شریک زندگی منحرف شوید.


آموزش استفاده از دیلدو

الت مصنوعی با استفاده از دیلدو سایز بزرگ تحریک خود را به سطح بالاتری برسانید. و اگر انجام این کار مشکل است ، همیشه می توانید از یک شریک زندگی بخواهید که به شما کمک کند.

اگر در مورد اندازه مورد نظر خود مطمئن نیستید ، به سایر مواردی که برای نفوذ استفاده کرده اید (انگشتان ، آلت تناسلی ، لرزاننده ها و غیره) فکر کنید و یک گوزن دریایی را انتخاب کنید که می دانید مناسب است.

الت مصنوعی نفوذ همزمان و تحریک کلیتورال می تواند بسیار لذت بخش باشد ، و ممکن است منجر به یک ارگاسم مخلوط شدید شود.

اگر از آن برای نفوذ مقعدی به یک شریک مبتلا به آلت تناسلی مرد استفاده می کنید ، ابتدا راهنمای ما برای پیوند زدن را بخوانید.

نحوه استفاده از یک کیر مصنوعی با یک شریک زندگی همچنین استفاده از یک کیر مصنوعی با یک شریک زندگی سرگرم کننده است. آنها می توانند از آن برای نفوذ به شما استفاده کنند یا می توانید

آلت مصنوعی یا همان دیلدو فقط کاری را انجام می دهند که شما به آنها وادار می شوید ، بنابراین انتخاب صحیح یکی از موارد ضروری است. کیر مصنوعی چیزی خیلی بزرگ بگیرید و به راحتی کارساز نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ