خرید واژن مصنوعی

🌟 خرید واژن مصنوعی ( استوانه ای – لیوانی ) جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند
🌟 قیمت خرید واژن مصنوعی بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده  – کمربندار – برقی – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد
🌟 واژن های مصنوعی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد


خرید دیلدو در واتساپ


خرید انواع نوع واژن مصنوعی

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • برقی ( ویبره دار )
  • نیم تنه ( ۳۰ الی ۶۰ سانت )
  • عروسک جنسی ( ارتفاع ۶۰ الی ۱۷۰ سانت )

واژن مصنوعی قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع نیم تنه را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید


احکام شرعی استفاده از واژن مصنوعی

حکم شرعی استفاده از واژن مصنوعی (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر واژن مصنوعی ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

خرید واژن مصنوعی

خرید واژن مصنوعی

خرید واژن مصنوعی یا اینکه آیا این برای استمنا ، گره زدن یا در غیر این صورت به عنوان بند دو زن استفاده می شود. بلکه اجماع عمومی در مورد آنچه که باعث ایجاد دیلدو می شود تمام کارهایی نیست که انجام می دهد بلکه آنچه را که نمی تواند انجام دهد: لرزش است.

کس مصنوعی آنچه که باعث می شود یک دیلدو dildo تبدیل شود لزوماً به شکل آلت تناسلی مرد نیست (در واقع امروز با سفر به هر فروشگاه محصولات جنسی طیف وسیعی از اشکال نیمه واقعی و خیالی که در بازار وجود دارد را به شما نشان می دهد)


خرید واژن مصنوعی استوانه ای

خرید واژن مصنوعی استوانه ای از محصولات جنسی که برای استفاده داخلی طراحی شده اند ، به ویژه محصولات جنسی هدف قرار دادن نقطه G مانند MONA 2 یا GIGI 2 ، چه چیزی؟

کس مصنوعی این جایی است که امروز انواع و اقسام لرزاننده های دستی و گلوله های ارتعاشی را پیدا می کنید که قرار است از خارج استفاده شوند.

از این گذشته ، با بیش از ۸۰ درصد از زنان برای رسیدن به ارگاسم به تحریک کلیتروال احتیاج دارند ، کیرمصبعی که به وضوح وارد می کنید ، این کار را انجام نمی دهد.

چه به داستان کلئوپاترا که اولین ویبراتور را از جعبه سفالی که زنبورهای عسل در آن محبوس شده اند خرید واژن مصنوعی  برای شما ساخته شده اعتقاد دارید یا خیر ، نمی توان ادعا کرد که اختراع ویبراتور از نظر باز کردن قناعت جنسی ، برای زنان بسیار کار کرده است.

اگرچه می توان آنها را دیلدو لرزاننده نامید ، اما به دلیل دلایل مرموز و غیرقابل توصیف ، تقریباً هر چیزی در زبان انگلیسی ، معمولاً استفاده از آنها معمولاً در ستون لرزاننده قرار دارد نه در ستون دیلدو .


خرید واژن مصنوعی لیوانی

وقتی مردم در مورد ماساژور صحبت می کنند ، معمولاً در مورد محصولاتی صحبت می کنند که ظاهراً دقیقاً به همان شکل طراحی و به بازار عرضه شده اند. خرید واژن مصنوعی لیوانی ماساژور شخصی و لرزاننده ای که به شما کمک می کند بدون کمک متخصص ماساژ درمانی حرفه ای ، به تنهایی از هر دردی در بدن مراقبت کنید.

آیا مراقبت از نیازهای بدن خود بدون نیاز به حضور شخص دیگری کاملاً شبیه یک محصولات جنسی برای شما است؟ خرید واژن مصنوعی جنسی یکی از مشهورترین محصولات جنسی که تا به حال ساخته شده

در حالی که بسیاری از افراد جوان کنجکاو و در عین حال خجالتی فهمیده اند که ماساژورها ارزان تر و کمتر از سایر وسایل بازی جنسی کمک می کنند


قیمت کس مصنوعی

اما آنها از این نقص بزرگ رنج می برند که به سادگی برای محصولات جنسی طراحی نشده اند.

خرید واژن مصنوعی آیا این بدان معناست که همه چیزهایی که برچسب ماساژور دارند روی شما مضر است؟ لازم نیست! ما بسیاری از ویبراتورهای خارجی خود را “ماساژور شخصی” می نامیم زیرا این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام می دهند

کس مصنوعی یک جمله وجود دارد که می گوید: “اگر شما به اندازه کافی شجاع باشید ، هر چیزی می تواند یک محصولات جنسی باشد.

خرید واژن مصنوعی بنابراین ، آنها نه تنها مهارت دقیق برای تحریک نقاط مختلف لذت شما ندارند ، بلکه اغلب از مواد متخلخل ساخته شده اند که برای بدن ایمن نیستند و نمی توانند به درستی تمیز شوند.


کس مصنوعی از کجا تهیه کنیم ؟

خرید واژن مصنوعی تحقیق کنید که بهترین محصولات جنسی مبتدی چیست (چه برای رابطه جنسی انفرادی و چه برای ویبراتورهای ساخته شده برای زوج ها) و یک خرده فروش آنلاین یا یک فروشگاه اینترنتی با اخلاق زنانه و مثبت جنسیت پیدا کنید!

خرید واژن مصنوعی بخش محصولات جنسی پرفروش ما یک مکان عالی برای شروع است.

دانستن نام سبک های مختلف محصولات جنسی به شما کمک می کند هنگام مراجعه به یک فروشگاه کمتر احساس ترس و وحشت کنید ، اما با این وجود می تواند تجربه ای باشد که کاربران جدید محصولات جنسی را کمی ناراحت کند.

واژن مصنوعی به عنوان مثال کس مصنوعی این ممکن است برای برخی فقط یک گردگیر باشد ، اما برای برخی دیگر یک محصولات جنسی تحریک کننده پر وابسته به عشق شهوانی است.


خرید کس مصنوعی

کس مصنوعی ماساژور عظیم الجثه پشتی از دهه ۸۰ است (گرچه خوشبختانه ، ما پیش رفته ایم و یک چوب ماساژ درست کرده ایم که در بازوی شما گرفتگی ایجاد نمی کند و می تواند با شما به وان برود).

خرید واژن مصنوعی ماساژور این که آیا می خواهید از ماساژور جیبی مانند SIRI 2 برای ماساژ آکوردهای صوتی خود استفاده کنید یا جای دیگری به خودتان بستگی دارد زیرا برای هر دو ایمن است!

این قطعاً توصیه ای نیست که ما ارائه دهیم ، اما این درست است که انواع مختلفی از کس مصنوعی جنسی ، و مواردی وجود دارد که می تواند باشد برای برخی به عنوان محصولات جنسی یا تکیه گاه در حین رابطه جنسی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ