خرید دیلدو

🌟 خرید دیلدو بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده  – کمربندار – برقی – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد
🌟 آلت مصنوعی یا همان دیلدو نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد
🌟 خرید دیلدو جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند


خرید دیلدو در واتساپ


انواع نوع خرید دیلدو

الت مصنوعی (دیلدو) قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع کمری را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • برقی ( ویبره دار )
  • تو خالی ( مکمل )
  • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال )

احکام شرعی استفاده از دیلدو

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

خرید دیلدو

خرید دیلدو

خرید دیلدو ها را استفاده از یک محصولات جنسی خاص یا لذت بردن از اعمال جنسی خاص ، گرایش جنسی یا هویت جنسیتی شما را تغییر نمی دهد. را می توان از هر جنسیت و گرایش جنسی پوشید ، دریافت و از آن لذت برد.

برای تأیید هویت جنسی یا جنسیت ، یا سرخوشی خرید دیلدو جنسی را تجربه کنید قبل از تحویل کارت اعتباری خود ، دقیقاً به این فکر کنید که می خواهید از dildo خود استفاده کنید و می خواهید چه ویژگی هایی داشته باشد.

احتمالاً یک میلیارد نوع dildos مختلف در بازار وجود دارد و به همین دلایل ممکن است کسی بخواهد یکی از آنها را بخرد و استفاده کند.

خرید دیلدو نفوذ را ممکن می کند در غیر این صورت به علت دستگاه تناسلی شریک زندگی ، اختلال نعوظ ، وضعیت رابطه یا در دسترس بودن شریک زندگی نیست برای نفوذ مضاعف ، به تنهایی یا با یک شریک زندگی

اگر می خواهید از آن به صورت طبیعی استفاده کنید ، مطمئن شوید که پایه دارد


دیلدو چیست ؟

خرید دیلدو با این حال چند تغییر متفاوت با پارامترهای مختلف وجود دارد. شورت های با تکنولوژی پیشرفته کمتر محفظه ای را برای ویبراتور گلوله متحرک ارائه می دهند. برای روشن و خاموش کردن ویبراتور باید مستقیماً آن را ضربه بزنید.

خرید دیلدو با طول واژن مصنوعی حدود ۱۰ الی ۲۰ سانتیمتر است و افرادی با آلت های بزرگتر یا باید انتهای آن را برای خروج آلت خود باز بگذارند یا از نیم تنه ها و عروسک های جنسی استفاده کنند.

نوعی ویبراتور کاملاً آزاد و بدون دست ، این شورتهای ضربان دار پوشیدن لباس زیر را به اندازه درآوردن آن لذت بخش می کند. خرید دیلدو معمولاً با شورت های لرزشی باید در فاصله مشخصی از روشن کردن ریموت یا تلفن هوشمند باشند.

ویبراتور های داخلی دارای سیم است که ریموت را به لباس زیر متصل می کند. شورت های بی سیم از راه دور کار می کنند. خرید دیلدو بسته به فاصله راه دور از شورت ، همراه شما می تواند به طور غافلگیرکننده در طول روز روشن شود.

این یک دهانه کوچک در نوک و یک پایه دارد ، که باعث ایجاد یک مهر و موم در برابر بدن فرد استفاده کننده می شود خرید دیلدو بنابراین هنگامی که فرد دهنده ساک میزند ، یک احساس مکش توسط فرد استفاده کننده احساس می شود.


خرید با قیمت دیلدو ارزان

خرید دیلدو این می تواند در هنگام رابطه جنسی واژینال احتمال برخورد با نقطه G را افزایش دهد ، اما اگر بخواهید از آن برای بازی گوی مقعدی مبتدی استفاده کنید ، ممکن است بخواهید چیزی کوچکتر را در نظر بگیرید.

خرید دیلدو اگر می خواهید آن را در ته قنداق خود قرار دهید ، باید پایه ای داشته باشد که از ضخیم ترین قسمت کرگدن گسترده تر باشد.

اسلون توضیح می دهد: راست روده نقطه بازگشتی ندارد از طریق واژن ، بنابراین شما به چیزی نیاز دارید که آن را در خارج از بدن لنگر بیندازید.

اما ، او می گوید بسیاری از مردم نمی خواهند تحت چیزی خرید دیلدو آلت تناسلی نفوذ کنند و یا چیزی شبیه آلت تناسلی مرد بپوشند.

خرید دیلدو مدرس جنسیت مبتنی بر لذت ، جنبه فراگیر و طرفدار مثبت جنسی ، اضافه می کند که اگر تصمیم می گیرید چیز متفاوتی بخواهید ، گزینه های سرگرم کننده زیادی را در نظر خواهید گرفت.

برای برخی از افراد ، آلت تناسلی مرد یک نماد باورنکردنی وابسته به عشق شهوانی است.” “خرید دیلدو افراد دیگری وجود دارند که پوشیدن یا تحت تأثیر قرار گرفتن یک کیرمصب واقع بینانه به طرز باورنکردنی هویت جنسیتی یا گرایش جنسی آنها را تایید می کند.”


خرید دیلدو تحویل درب منزل

خرید دیلدو ارضای جنسی با واژن مصنوعی بسیار شبیه به خود ارضایی است و یکی از عوارض جسمی آن ایجاد مشکل زود انزالی است. این مشکل به دلیل سرعت تحریک بالا در استفاده از این وسیله است و به کلی با رابطه جنسی فرق دارد.

مهم نیست که هر چقدر آنلاین ، در دست شما یا در قفسه فروشگاه کوچک به نظر برسد ، بزرگتر خواهد شد.”

خرید دیلدو یکی از سوالات پرسرچ در اینترنت این است که “چگونه واژن پلاستیکی درست کنیم” ؟ در سال های اخیر تولید و فروش انواع واژن مصنوعی و سایر محصولات جنسی در دنیا افزایش یافته است اما قبل از این هم ممکن بود افراد به سراغ ساخت واژن پلاستیکی بروند.


از کجا دیلدو تهیه کنیم ؟

طبیعتا خرید دیلدو اگر قرار باشد مردی همسر خود را بوسیله قیمت دیلدو یا همان آلت مصنوعی ارضا کند ، بعد از مدتی همسر وی به این نتیجه میرسد برای ارضا شدن نیازی به وجود همسر خود ندارد پس در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از قیمت دیلدو اشکالی دارد بله

افرادی که خرید دیلدو در نفوذ واژن تازه وارد هستند نیز همین است. در غیر این صورت ، اگر قبلاً می دانید که از دور و بر بودن لذت می برید ، می توانید کمی گسترده تر شروع کنید.

خرید دیلدو اگر تازه نفوذ مقعد دارید ، او توصیه می کند با چیزی شروع کنید که در ضخیم ترین نقطه قابل جابجایی بیش از ۱ اینچ نباشد. (Tantus Silk Small Dildo یک گزینه عالی است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ