عروسک جنسی

🌟 عروسک جنسی جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند
🌟 قیمت خرید عروسک جنسی بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( نیمه انعطاف پذیر – تمام انعطاف پذیر ) نیز دارد
🌟 عروسک جنسی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد


خرید دیلدو در واتساپ


انواع عروسک جنسی

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • برقی ( ویبره دار )
  • نیمه انعطاف پذیر ( فقط دست ها )
  • تمام انعطاف پذیر

تمام انعطاف پذیر قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع نیمه انعطاف پذیر را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید


احکام شرعی استفاده از عروسک جنسی

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر عروسک جنسی ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

خرید عروسک جنسی
خرید عروسک جنسی

عروسک جنسی چیست ؟

عروسک جنسی به آنچه در حال حاضر از بودن در درون خود راحت هستید فکر کنید و از آن به عنوان راهنما استفاده کنید. اگر تازه نفوذ دارید ، به دنبال محصولات جنسی های کوچکتر باشید که خیلی از یک یا دو انگشت باز نباشید.

عروسک سکسی به گفته مربی روابط جنسی و صاحب فروشگاه جنسی فمینیستی اوایل تا بستر سیرا دیساچ ، اولین قدم شما این است که اندازه را اندازه بگیرید.

عروسک جنسی نوشیدن آب را برای تأمین آب بدن توصیه می کند. Deysach می گوید: “اگر با شدت بازی کرده اید ، ممکن است احساس درد کنید ، بنابراین اگر احساس راحتی بیشتری می کنید دریغ نکنید که مقداری روانتر از آن استفاده کنید.” نمک های ولوا نیز می توانند به بهبود بیشتر کمک کنند.

مراقبت های بعدی ، یا نحوه مراقبت از خود و همسرتان بعد از رابطه جنسی ، یک قسمت مهم در هر تجربه جنسی انفرادی یا شریک است ، به خصوص هنگامی که برای اولین بار چیز جدیدی امتحان می کنید.

عروسک جنسی یک راه خوب برای شروع این است که نگاهی به انواع dildos خارج از کشور بیندازید و متوجه شوید که چه چیزی برای شما جذاب است.” در صورت در دسترس بودن ، او برای تعامل با محصولات مختلف توصیه می کند از فروشگاه جنسی محلی خود دیدن کنید.


خرید عروسک جنسی

کیر های در همه طول ، شکل ، مواد و عرض وجود دارند.” dildos به طور معمول به شکل فالیک متمایل می شود عروسک جنسی اما می تواند انحنا ، برآمدگی ، دو طرفه ، لرزاننده یا حتی دارای فنجان مکش باشد (که برای سکس دوش بسیار مناسب است ، FYI).

می توانید بازی کنید تا ببینید کدام احساسات را نیز دوست دارید. به عنوان مثال ، ممکن است سکته های عمیق و طولانی را ترجیح دهید یا آنها را کوتاه و آهسته بخواهید. او می گوید: “زمانی را بیابید که بتوانید بدون عروسک سکسی متمرکز شوید و بر روی خود و / یا شریک زندگی خود تمرکز کنید تا راه های لذت بردن از آن را کشف کنید.

عروسک جنسی چگونه انتخاب کنیم که کدام یک از گودال ها بخریم هنگام خرید دیلدو برخی از مواردی که باید در نظر گرفته شود شامل مواد ، کاربرد ، قابلیت اطمینان خرده فروشی و قیمت گذاری می شوند. ابتدا محل نفوذ و قصد را انتخاب کنید.


قیمت عروسک جنسی

عروسک جنسی در طول و بعد از بازی با مشروبات الکلی ، عروسک سکسی توصیه می کند نرم و ملایم باشید و با یکدیگر مشورت کنید. که چه چیزی بیشتر از همه لذت بخش است و اگر چیزی است که آنها دوست دارند دوباره امتحان کنند ، در آغوش بگیریم و بحث کنیم. این خلاصه بازی بعد از بازی می تواند به شما کمک کند تا در مورد تجربه تأمل کنید و تلاش های آینده را بهبود ببخشید.

عروسک جنسی محصولات جنسی سیلیکونی ۱۰۰٪ را توصیه می کند. چیزی براق و سخت می خواهید؟ وی پیشنهاد می دهد کتانی های استیل ضد زنگ یا شیشه ای باشد. هر دو متخصص هشدار می دهند که محصولات ژله ای

عروسک جنسی هنگامی که در مورد اندازه ، رنگ ، شکل و کاربرد تصمیم گرفتید ، به مواد سازگار با محیط زیست مانند سیلیکون ، شیشه ، فولاد ضد زنگ ، سرامیک یا پلاستیک ABS با درجه پزشکی بچسبید.” چیزی نرم یا واقعی می خواهید؟

لاستیکی و پی وی سی معمولاً حاوی مواد مضر و تحریک کننده (مانند فتالات) هستند و می توانند به مرور زمان باکتری تولید کنند ، بنابراین بهتر است از خرید کثیف این مواد خودداری کنید.

عروسک جنسی وقتی نوبت به قیمت گذاری می رسد ، از کیفیت غافل نشوید. “شما هرگز واقعا نمی دانید که آیا یک محصولات جنسی قابل قرار دادن برای شما مناسب است تا زمانی که آن را امتحان کنید


عروسک سکسی

عروسک جنسی همیشه تحقیقات خود را انجام دهید ، بررسی ها را بخوانید و از خرده فروشان معتبری که محصولات جنسی ایمن بدن را نیز می فروشند خرید کنید. خرید یک گوزن متحرک مبتدی از Lovehoney ، Babeland ، Organic Loven و Early to Bed را در نظر بگیرید ، به چند مورد اشاره کنید.

عروسک جنسی بنابراین اولین بار چیزی را با قیمت مقرون به صرفه تر تهیه کنید ، بنابراین اگر متوجه شوید که اولین محصولات جنسی شما کاملاً مناسب نیست ، می توانید آن را ارتقا یا اندازه دهید. ، “می گوید Deysach. کله پاچه های با کیفیت معمولاً از حدود ۳۵ دلار شروع می شوند.

عروسک سکسی sex doll هنگام استفاده از هر محصولات جنسی قابل قرار دادن ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که از مقدار زیادی روان سازگار استفاده می کنید (معمولاً پایه آب بهترین است)” اضافه می کند: روغن محصولات جنسی سیلیکونی سازگار نیست.

عروسک جنسی وقتی نوبت به نفوذ می رسد ، lube بهترین دوست شما است. Deysach به خوانندگان یادآوری می کند که از لوب سازگار با محصولات جنسی ، متعادل با pH و بدون گلیسیرین استفاده کنند.


عروسک از کجا تهیه کنیم ؟

عروسک سکسی در ابتدا سفر خود را به آرامی طی کنید.” صبر هنگام استفاده از محصولات جنسی ضروری است. علاوه بر این ، ملافه را “خیلی عمیق یا خیلی سریع” وارد نکنید. مطمئن شوید که برای قرار دادن محصولات جنسی قبل از نفوذ آماده هستید

عروسک جنسی و هرگز محصولات جنسی را اگر پایه شعله ور ندارند قرار ندهید. دیساچ می گوید: “فقط از محصولات جنسی که برای بازی با لب به لب طراحی شده اند در باسن خود استفاده کنید.” چرا؟ اگر فاقد پایه فلنج باشد ، می تواند گم شود.

بعد از هر بار استفاده ، پیشنهاد می کند که از پاک کننده محصولات جنسی سازگار با محیط زیست استفاده کنید تا از تجمع باکتری ها جلوگیری کند ، به خصوص هنگام به اشتراک گذاشتن محصولات جنسی .

عروسک جنسی تمیز نکردن صحیح دیلدو می تواند تعادل pH را از بین ببرد یا منجر به عفونت باکتریایی شود. Intimate Earth ، Sensuva و Toy Life سه مارک قابل اعتماد هستند که می توانند با ترکیبات ایمن بدن از بین آنها انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ