قیمت دیلدو

🌟 قیمت خرید دیلدو بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده  – کمربندار – برقی – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد
🌟 آلت مصنوعی یا همان دیلدو نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد
🌟 قیمت دیلدو جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند


خرید دیلدو در واتساپ


انواع نوع دیلدو

 • برقی ( ویبره دار )
 • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال )
 • تو خالی ( مکمل )
 • ساده ( چسبان به سطوح صاف )

الت مصنوعی (دیلدو) قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع کمری را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید (بنابر این قیمت دیلدو متفاوت میباشد !! )


احکام شرعی استفاده از دیلدو

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

 • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

 • آیت الله سیستانی : جایز نیست

 • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

 • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

 • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

 • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

قیمت خرید دیلدو
قیمت خرید دیلدو

قیمت دیلدو

دیلدو ها محصولات جنسی هستند که می توانید در دهان ، مقعد یا واژن قرار دهید.

قیمت دیلدو ساخته شده به نظر می رسد مانند آلت تناسلی مرد با بیضه است ساخته شده است تا با مهار بند شود منظور این است که دو شریک به طور هم زمان استفاده شوند ، به نام گوزن های دو طرفه یا دو نفوذ

انواع مختلفی از دیلدو وجود دارد. قیمت دیلدو می توانید مواردی را پیدا کنید که در حالی که بعضی اوقات به معنای آلت تناسلی مرد هستند ، اما مجبور نیستند شبیه یک آلت تناسلی مرد باشند.

که استفاده از آن را بیش از پشت خود انجام دهند. گرچه بسیاری از ویبراتورها هنوز تابو محسوب می شوند ، اما به لطف بخشی از فرهنگ عامه پسند ، آنها به طور فزاینده ای رشد پیدا کرده اند.

قیمت دیلدو آنها در همه مواد ، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارند. برخی از dildos ها به منظور تحریک پروستات یا نقطه g خمیده هستند.

در واقع ، یکی از معروف ترین لرزاننده هایی که امروزه می شناسیم – عصای جادویی هیتاچی – هرگز قصد نداشت لرزاننده باشد. تولیدکنندگان ژاپنی آن را به عنوان یک ماساژور شخصی منتشر کردند و کاملاً دوست داشتند


تفاوت قیمت دیلدو کمری و سایز بزرگ

قیمت دیلدو در حالی که dildos و ارتعاشات از نظر ریشه و عملکرد متفاوت هستند ، هر دو نقش اساسی در تاریخ و آینده جنسی انسان دارند. خواه تراشیدن سنگ به اشکال حلقوی یا اختراع ویبراتورهای پرقدرت باشد ، بیشتر پیشرفتهای تکنولوژیک در جامعه بشری را جنسیت – فیلم ، VHS و اینترنت – پیش بینی کرده است.

بعضی از افراد وقتی همسرشان قیمت دیلدو می خواهد از گوزن کوهی استفاده کند نگران هستند. آنها می ترسند که این بدان معناست که شریک زندگی آنها از نظر جنسی ناراضی است و یا اینکه کچلی جای جنسی آنها را نمی گیرد.

دیلدوها و ویبراتورها هر دو محصولات جنسی هستند و عملکرد آنها تقریباً همپوشانی دارد. قیمت دیلدو بزرگترین تفاوت در این است که همه dildos قادر به لرزش نیستند ، گرچه بعضی از آنها این امکان را دارند.

برخی از ویبراتورها به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام بازی انفرادی یا شریک از آنها استفاده می شود و برخی دیگر ساخته می شوند تا در واژن یا مقعد قرار گیرند.


قیمت دیلدو نوع برقی

قیمت دیلدو می تواند تحریک داخلی نقطه g ، پروستات یا سایر قسمت های واژن یا مقعد را فراهم کند. آنها همچنین می توانند نقشی روانشناختی در برانگیختگی و بازی جنسی داشته باشند.

چرا مردم آنها را دوست دارند دیلدوها در بین افراد از هر جنس و جنسیت محبوب هستند.

قیمت دیلدو  بعضی اوقات می توانند هدف پزشکی داشته باشند. برخی از متخصصان طب جنسی آنها را به عنوان بخشی از درمان واژینیسموس ، یا اسپاسم عضلات کف لگن توصیه می کنند.

با پایه مکش ساخته شده است تا به یک سطح بچسبد واژن شیشه ای یا فلزی هزاران سال است که گوزن ها وجود دارند. قیمت دیلدو  در غار Hohle Fels در آلمان ، باستان شناسان یک کله پاچه حدودا ۲۸۰۰۰ ساله کشف کردند.


ویبراتورها و قیمت دیلدو

یکی از مشهورترین لحظات فرهنگ پاپ ویبراتور ، قسمت جنسیت و شهر با ویبراتور خرگوش بود. قیمت دیلدو  شارلوت ، که به ویبراتور خرگوش معرفی می شود ، “معتاد” می شود و دوستانش مداخله می کنند.

ما از اینکه وقت خود را برای خواندن و آموزش خود در مورد لرزاننده ها در مقابل دیلدو صرف کردید قیمت دیلدو سپاسگزاریم تیم Unbound مجموعه ویبراتورها و dildos های زیر را گردآوری کرده است و از آنجا که شما دانشجوی بسیار خوبی هستید ، ما می خواهیم کد تخفیف “VIBEORDILDO10” را با ۱۰ دلار تخفیف در هر مجموعه خرید زیر تمدید کنیم!


از کجا تهیه کنیم ؟

فقط در هنگام گسترش پورنوگرافی فیلم از دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ بود که با نمایش در فیلم های پورنوگرافی قیمت دیلدو ویبراتورها انگ می زدند.

با این حال ، مطالعات در مورد استفاده از محصولات جنسی نشان داده است که آنها می توانند قیمت دیلدو جنسی بین زوج های متعهد کمک کنند. در روابط مشخص شده با ارتباطات باز ، محصولات جنسی ممکن است تجربیات و صمیمیت جنسی را تقویت کنند.

امروزه تنها بازار ویبراتورها در سطح جهان ۶،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار است و هر ساله ۱۳٪ رشد می کند. در حقیقت ، ۵۳ درصد از زنان ادعا می کنند که از ویبراتور استفاده کرده اند.

قیمت دیلدو به همین ترتیب ، ویبراتورها به ماشین هایی تبدیل می شدند که تابو محسوب می شدند زیرا به دلیل اهداف اصلی خود برای تحریک صاحبان لابیا شناخته می شدند (خدای ناکرده!).

لطفاً بدانید که این یک داستان داستانی ساختگی است و شما نمی توانید به ویبراتور خود معتاد شوید. قیمت دیلدو این قسمت تلویزیونی منفرد مسئول اوج خریدهای ویبراتور خرگوش در سراسر جهان در اوایل دهه ۲۰۰۰ بود.


بهترین قیمت را از کجا تهیه کنیم ؟

قیمت دیلدو  اگر اولین دیلدوی خود را انتخاب و استفاده می کنید ، باید نکاتی را بخاطر بسپارید تا بتوانید یک تجربه راحت و راحت داشته باشید

قیمت دیلدو از مقدار زیادی روان کننده استفاده کنید ، اما از استفاده از روان کننده سیلیکون در کنار محصولات جنسی سیلیکونی خودداری کنید.اگر از آن با چند شریک یا با مواد متخلخل استفاده می کنید ، کاندوم را روی آن قرار دهید.

بعد از هر بار استفاده آن را بشویید. اگر هنگام استفاده از گوزن کوهی احساس ناراحتی کردید ، این کار را متوقف کنید. ممکن است قیمت دیلدو به روانکار یا اندازه کوچکتر نیاز داشته باشید.

مگر در مواردی که می دانید گودی گسترده ای را ترجیح می دهید ، از کوچک شروع کنید و مسیر خود را بالا ببرید. قیمت دیلدو دلمه ای را انتخاب کنید که با مواد غیر متخلخل مانند سیلیکون ، شیشه یا فلز در برابر بدن ساخته شده باشد.

 1. سلام بستم رسید خواستم تشکر کنم – کلی خندیدم اخه اولین بارمه از اینا میگیرم

  1. سلام روزتون بخیر

   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما هم جلب کنیم

  1. وااااای من همین الان دستم رسید بازش کردم هول شدم گفتم بیام بگم

  2. آقا احسان خوب معلومه سفارش میدن اینم سواله اخه ؟ اگر میخوای ببینی کدومو بگیری خوب نظر بنده اینه که بری از خودشون مشاوره بگیری چون من اینکار را کردم

   اگر هم میخواهی بدونی که چه زمانی به دستت میرسه خوب نباید این سوال را بپرسی خیلی مبهم هست سوالت واقعنی

   برای بنده هم ۴ روزه رسید دستم قشنگ بسته بندیشم مرتب بود

  3. اره از واتساپ سفارش دادم الان همسرم داره بازش میکنه

 2. اقا چرا انقدر دیر به دیر جواب واتساپ میدید من یبار گرفتم ازتون الان میخوام یکی دیگشو بگیرم

  هر پیامی میدم ۱۰ دقیقه طول میکشه جواب بدید

  یه بار ازتون گرفتم راضیم ولی خواهشا زود جواب واتساپ بدید

  1. سلام ، روزتون بخیر

   عزیز واقعا حجم پیام ها بسیار هست و به دلیل اینکه همکارانم تک به تک با صبوری به عزیزان مشاوره میدهند یکم ممکن هست دیر جواب دیگر عزیزان را بدهند

   عذر خواهی ما را بپذیرید ( ما با صبوری در کنارتون هستیم )

 3. سلام عزیزم گفتید ۳ روز تا هفت روز میرسه شانس اوردم خونه بودم فکر کنم دو روز بعد از اینکه سفارش زدم رسید

  کیفیتش خوب بوده مرسی ازتون از همه بهتر بسته بندیش معلوم نبود داخلش چیه

  1. سلام روزتون بخیر

   خوشحالیم که از محصول مد نظرتون رضایتمند هستید

 4. دیروز به دستم رسید خواستم تشکری کرده باشم خیلی با کیفیت بود همین که رسید کلی ذوق کردیم

  1. سلام روزتون بخیر

   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما هم جلب کنیم

  1. سلام روز بخیر

   چشم – همکارانم در اولین فرصت پاسخ میدهند ( ما با صبوری در کنارتون هستیم )

 5. بابا این واتساپ کوفتی جواب بدید من الان محصول به دستم رسیده بعد یادم رفته بود اونکیم سفارش بدم الان که دیدم یادم افتاد که یکیشو فقط خریدمم

  عکس محصولاتونو دیدم ب کل یادم رفت مکملشم بگیرم الان که پست اورد برام باز کردم گفتم چه اشتباهی کردم فقط اون دوتارو خریدم و الان میخوام اون سومی هم که پیشنهاد دادیید بگیرم

  خواهشا جواب بدید من برای دو هفته میخوامش اخه

  1. سلام ، روزتون بخیر

   عزیز واقعا حجم پیام ها بسیار هست و به دلیل اینکه همکارانم تک به تک با صبوری به عزیزان مشاوره میدهند یکم ممکن هست دیر جواب دیگر عزیزان را بدهند

   عذر خواهی ما را بپذیرید ( ما با صبوری در کنارتون هستیم )

  2. منم همین مشکل داشتم @ میدونی چیه جواب که میدن ۱۰۰% برای منم دیر ج میدادن ولی خوب دیدم هر سوالی میپرسم میخوان با حوصله جواب بدن برای همین یه ضرب خریدم @ گفتم بزار سفارشم برسه بیام تجربم بزارم

 6. دمتون گرم هم قشنگ راهنمایی میکنید تو واتسپ چون من اولین بارم بود و هم سریع رسید حال کردم بابا دمتون گرم

  1. سلام روز بخیر

   خوشحالیم که شما هم راضی هستید

  1. سلام روز بخیر

   بله عزیز – ارسال به تمام نقاط ایران به دو روش پست پیشتاز و تیپاکس صورت میگیرد ( موقع خرید مشخص کنید پیشتاز یا تیپاکس ارسال کنند )

   1. الان برای شیراز چند روزه میرسه ؟

    هزینه ارسالش هم بگید لطفا ؟

    1. ارسال توسط پست تیپاکس بین ۳ الی ۵ روزه میرسد و برای پست پیشتاز هم بین ۳ الی ۷ روزه میرسه

     هزینه ارسال به تمام نقاط ایران رایگان میباشد و پرداخت هزینه ارسال توسط کانون طب خانواده ابن سینا صورت میگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ